Kartepe Turları Tatil Home Kış Turizminin Cenneti Sizi Bekliyor!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Kartepe Gece Hayatı

Bembeyaz Karlar Üzerinde Sabaha Kadar Eğlenin!

İstanbul’un hemen yanı başında yer alan ve pek çok İstanbullu tatil severi ağırlayan Kartepe gece hayatı ve eğlence imkanları açısından da doğal olarak çok sayıda seçeneğe sahiptir. Özellikle kış sezonunda yoğunluğa bağlı olarak sabaha kadar süren partiler, günün ilk ışıklarına değin açık kalan Kartepe eğlence mekanları; kayak pistleriyle yetinmeyenlere dans pistlerinde ikinci bir eğlence olanağı sunmaktadır.

Her ne kadar yaz aylarında daha sakin olsa da Kartepe gece hayatı kış sezonunda İstanbul’un en hareketli lokasyonlarıyla bile yarışabilecek düzeydedir. Kartepe gece hayatı içerisinde;

 • Canlı müzik organizasyonları
 • Yarışmalar
 • Dans şovları
 • Gösteri toplulukları aktiviteleri
 • Konserler
 • Üniversite şenlikleri
 • Dans şovları
 • Mangal partileri çok sayıda alternatif seçenekten bahsetmek mümkündür.

Ayrıca tüm bunları sayarken ışıklandırılan kayak pistlerinde düzenlenen partilerde günün ilk ışıklarına kadar dans edip müzik dinleme imkanını da unutmamak gerekir. Eğer gece hayatını seven biriyseniz Kartepe geceleri emin olun sizi tatmin edecek!

Kartepe Eğlence Mekanları Tatilcileri Şaşırtıyor! – Kartepe Barları

Kartepe gece hayatı genellikle otellerin barlarında ve restoranlarında şekillense de kış sezonunun en yoğun döneminde sahne alan ünlü sanatçılar ve kış festivalleri gibi etkinlikler eğlenmek için seçeneklerinizi ciddi ölçüde arttırıyor. Ayrıca ünlü DJ’ler programları ile gecelere renk katıyorlar.

Kartepe barları arasında öne çıkan bazı mekanları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Green Park Otel Bar
 • Körfez Bar
 • Nicomedia Bar
 • Kadıkonağı Bar

Kartepe’de ayrıca otellerin içerisinde açık ve kapalı alanları olan bu barlarda yerli ve yabancı içecek servisi yapılıyor. Genellikle konaklama ücretlerine dahil olan içecekler ve kokteyller sunuluyor. Kartepe gece hayatı konuklarının yüzünü güldürüyor.

After Ski Partylerde Eğlencenin Sınırı Yok! – Kartepe Eğlence Mekanları

Kartepe barları dışında, gündüz vakti doyasıya kayak yaptıktan sonra düzenlenen After Ski partileri de en iyi eğlence alternatiflerinden biridir. After Ski parti; açık havada, ağaçların ve parkurların ışıklandırılması ile açılan bölgelerde müzikli eğlencelere verilen isimdir. 

Kartepe eğlence hayatı söz konusu olduğunda özellikle lüks kar otellerinin düzenlediği bu partiler gençlerin eğlenmeleri ve stres atmaları için birebir diyebiliriz. Buralarda düzenlenen yarışmalar ve karaoke partileri de renkli seçenekleriniz olacak. 

Peki Ya Kocaeli Geceleri? – Kartepe Gece Hayatı

Kartepe barları sizi kesmediyse her zaman şehir merkezine inebileceğinizi de hatırlatalım. Kaliteli ve gelişmekte olan mekanların olduğu şehirde tatilcilere farklı eğlence alternatifleri sunulur. Şehir merkezinin hareketli gecelerinde ünlü sanatçıların konserlerine de katılmak mümkündür. Kocaeli gece hayatının ünlü mekanları:

 • Şaa’şaa Bar
 • Crash Borsa Bar
 • Gala Rest & Pub

Deniz manzaralı terasları olan otellerin clubları da yıl boyu tatilcileri ağırlayabiliyor. Sakin zamanlar geçirmek isteyenler ise Maşukiye ve Derbent bölgelerinde kamp yapabilir, doğa ile baş başa vakit geçirebilirler.

Biraz Eğlence Biraz Dinlence

Huzurlu anlar geçirmek isteyenler için önerimiz ise tabi ki dağ manzaralı odalarında sessizliğin tadını çıkarmaları ya da şöminenin başında sıcak içeceklerini yudumlamaları olacak. Konforlu mekanlarda, tesisinizin cafesinde, şehirdeki çay bahçelerinde, Maşukiye’nin ve Sapanca’nın sakin doğasında vakit geçirebilirsiniz.

Sizin tercihiniz hangisi? Kartepe eğlence mekanları ve gece hayatı ile gündüz eğlencesiyle yetinmeyenlere çok sayıda seçenek sunarken sakin bir gece isteyenleri de unutmuyor. Muhtemelen sizin eğlence anlayışınıza en uygun seçeneği bulmanız uzun sürmeyecek...

[widget-130]

Benzer Yazılar

Bu yazıya benzer içerik bulunamadı.

Yorum Yap

Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98