Kartepe Turları Tatil Home Kış Turizminin Cenneti Sizi Bekliyor!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

İletişim

Kartepe Turları
Bakırköy/İstanbul
Kartaltepe Mah. İncirli Cad. Alpay İzer Sok. No:4, 34144 Bakırköy/İstanbul

Tatil Danışmanına Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Kartepe tur rezervasyonu yaptırmak için katılmak istediğiniz Kartepe turu programının sayfasında bulunan iletişim bilgilerinden yararlanarak tatil danışmanlarımıza ulaşabilir ve turu satın alabilirsiniz. Ayrıca web sitemiz üzerinden online olarak Kartepe turu için yerinizi ayırtabilir, ödeme işlemlerini gerçekleştirerek rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Seyahat sigortası yaptırmanız halinde otele giriş yapmadan 72 saat önceye kadar rezervasyonunuzu iptal edebilir ve ücret iadenizi alabilirsiniz. Rezervasyon iptalinde, konaklama ücretinin tamamı iade edilirken sigorta ücreti iade edilmez. Sigorta yalnızca otel konaklamasını kapsar, rezervasyonla beraber alınan uçak biletleri ise sigorta kapsamında değildir. Uçak transferleri son 24 saat kalaya kadar kesintisiz iptal edilebilir. Otobüs de satın alınan rezervasyonlarda ise; gidiş otobüsleri için son 2 güne kadar, dönüş otobüsleri içinse tesise giriş gününe kadar yapılan iptal işlemlerinde ulaşım iadeleri kesintisiz yapılır.

Kartepe turları için Havale/EFT ya da kredi kartı kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Dilerseniz Bakırköy Kartepe Turları Tatil Home acentemizi ziyaret ederek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kartepe tur rezervasyonlarınız için cep telefonunuza ve mail adresinize rezervasyon numarası ile ilgili bilgileriniz ile ilgili belgeler gönderilmektedir.

Kartepe turu ile kayak ve kış sporlarının dışında da pek çok aktiviteye katılabilir; Aygır Deresi, Kuzu Yaylası, Thököly İmre Anıtı, Hikmetiye Camii, Soğuksu gibi lokasyonları, müzeler, camiler, saraylar ve köşkler gibi mekanları keşfedebilir; kiremitte tereyağlı alabalık, kiremitte köfte, kiremitte tavuk, kiremitte sucuk, kiremitte kavurma, patlıcan salatası, eşme ayvası gibi lezzetleri tadabilir; değirmendere fındığı, İzmit pişmaniyesi, Kandıra yoğurdu gibi yiyeceklerin yanı sıra Kocaeli’nin rengarenk çiçeklerini sevdiklerinize hediye olarak götürebilirsiniz.

Tatil Danışmanına Sor

kartepe iletisim
Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98