Kartepe Turları Tatil Home Kış Turizminin Cenneti Sizi Bekliyor!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Şirketlere Özel Kartepe Turları

Tatil De İşin Bir Parçasıdır! – Kartepe Şirket Turları

Son yıllarda firmaların farkına vardığı en büyük gerçeklerden biri çalışanlarını mutlu etmenin başarı ve verimlilik açısından sağladığı geri dönüştür. Çeşitli etkinliklerle çalışanlarının motivasyonunu yukarıda tutmayı başaran firmalar, üretkenlik açısından da sektördeki rakiplerinin önüne geçmeyi ve fark yaratmayı kolaylıkla başarmaktadır. Bu tür motivasyon katkılarını sağlamak içinse şirket içi etkinliklere verilen önem her geçen gün artmaktadır.

Bu anlamda İstanbul ve Kocaeli gibi ülkemizin iki büyük iş merkezine yakınlığıyla Kartepe şirketlere özel turlar söz konusu olduğunda ayrıcalıklı bir konuma sahiptir. Birçok kurumsal firmanın tercih ettiği şirketlere özel Kartepe turları birliktelik ve aidiyet duygusunu güçlendirmek üzere düzenlenen kurumsal kış tatillerini ve organizasyonları beraberinde getirmektedir.

Peki kurumlara özel Kartepe turları, firmaya ve çalışanlarına neler katıyor? Gelin isterseniz bu sorunun yanıtına birlikte bakalım...

Kartepe Kurumsal Turlar Firmalara Ne Katıyor?

Çalışanlarınıza biraz fazla yüklendiğiniz yoğun bir mesai döneminden mi geçtiniz, yoksa böyle bir dönem mi yaklaşıyor? Son dönemdeki başarılarınız için çalışanlarınızı ödüllendirmek veya sadece motive olmalarını sağlamak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar şirketlere özel Kartepe turları ile mümkün. İşte Kartepe şirket turları ve firmalara kattıkları:

 • Bir çalışanın başarısı öncelikle kurumdaki mutluluğuna bağlıdır. Kartepe şirketlere özel turlar çalışanlarınızı mutlu etmeniz için firmanıza fırsatlar sunar.
 • Kartepe şirket turları ile çalışanlarınızın iş dışında birlikte vakit geçirmesini sağlayabilir, arkadaşlık duygusunu güçlendirebilir, kurum içi iletişimi geliştirebilirsiniz.
 • Şirketlere özel Kartepe turları ile çalışanlarınızın iş motivasyonunu ve verimliliğini arttırabilir, daha zorlu sorumlulukları çok daha başarılı bir şekilde yerine getirmesini sağlayabilirsiniz.
 • Müşteri sadakatinizi arttırmak için kurumlara özel Kartepe turları ile özel etkinlikler düzenleyebilir, özellikle üst segment müşterilerinizi kurumunuzun bir parçası gibi hissettirebilirsiniz.

Şirketlere Özel Kartepe Turları Neden Avantajlı?

Kartepe şirketlere özel turlar kurumlara ne katıyor sorusuna yanıt verdik. Bunun yanı sıra bir de neden Kartepe sorusuna da yanıt vermenin faydalı olacağına inanıyoruz. Her şeyden önce Kartepe’nin birçok kurumsal firma tarafından en çok tercih edilen etkinlik merkezleri arasında olması tesadüf değil...

 • İstanbul ve Ankara’ya yakın olduğu için rahatça ulaşabilirsiniz.
 • Kartepe’nin atmosferi motivasyonunuzu artırır ve keyifli çalışmanızı sağlar.
 • Şirketlere özel Kartepe turları ile hem tatil hem de toplantılarınızı yaparsınız.
 • Doğal bir atmosferde iş stresi aklınıza dahi gelmez.
 • Profesyonel bir organizasyon yapmış olursunuz.
 • Kayak ve diğer kış sporlarını öğrenirsiniz.
 • Kurumlara özel Kartepe turları ile lüks toplantı salonlarında etkinlik yapma imkanınız olur.

Kartepe Şirket Turları Yalnızca Çalışanlar İçin Değil!

Kurumlara özel Kartepe turları yalnızca çalışanların motivasyonunu yükseltmek için yapılan etkinliklere değil, kurumsal partnerlerinizle gerçekleştireceğiniz buluşmalar, organizasyonlar, seminerler ve diğer etkinlikler için de mükemmel bir seçimdir. Bembeyaz Kartepe kayak pistleri ve etkileyici Sapanca Gölü, Maşukiye manzaraları eşliğinde lüks restoranlarda, sıcacık bir atmosferde kurumsal toplantılarınızı gerçekleştirmek hiç de kötü bir fikir değildir.

Şirketlere özel Kartepe turları için pek çok toplantı otelinin de bulunduğu bölge; başta İstanbul ve Kocaeli olmak üzere pek çok iş bölgesinden şirket yemekleri, bayi toplantıları, kurumsal organizasyonlar, seminerler ve benzeri aktiviteler için talep görmektedir. Kartepe toplantı otelleri bu tür bir organizasyon için bölgeye gelen firmalara; projeksiyondan amfi ve ses sistemine, DVD ve CD oynatıcılardan Wi-Fi’a, uydu ve ışık sistemlerinden lezzetli ikramlara kadar birçok olanakla destek vermekte, kusursuz bir organizasyon gerçekleştirmelerine yardımcı olmaktadır.

[widget-130]

Yorum Yap

Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98