Kartepe Turları Tatil Home Kış Turizminin Cenneti Sizi Bekliyor!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Kartepe Grup Turları

Karın Keyfini Tek Başınıza Çıkarmak Zorunda Değilsiniz!

İstanbul’un hemen yanı başındaki lokasyonu, Ankara ve İzmir gibi metropollerden kolayca ulaşılabilir olması gibi nedenlerle Kartepe; tatilcilerin en çok tercih ettiği bölgelerin başında geliyor. Özellikle söz konusu kış sezonu olduğunda Kartepe grup turları ile üniversite ve liselerin okul gezilerinden, arkadaş gruplarının tatil planlarına, şirket ve kurum organizasyonlarından kurumsal toplantılara kadar pek çok etkinliğe ev sahipliği yapıyor.

Ülkemizde Kartepe grup gezileri gibi farklı destinasyonlara düzenlenen turlar, son yıllarda gerek yurt içi gerekse yurt dışında son derece popüler. Motivasyon, birliktelik, aidiyet duygusu ve eğlence amaçlı olarak gerçekleştirilen bu türden grup gezileri için uygun ve kolay ulaşılabilir mekanlarsa çoğu zaman bir elin parmaklarını geçmiyor. Bu noktada Kartepe grup turları için hem Türkiye’nin ekonomik anlamda nabzının attığı merkezlere yakın olması hem de aktivite olanakları toplu etkinlikler için gerçek bir merkez olmayı başarıyor.

Grup Turlarının Avantajları Nelerdir? – Kartepe Grup Turları

Kabul edelim ki topluluk halinde yapılan geziler ve düzenlenen etkinlikler her zaman biraz daha eğlenceli olur. Kendi yaşamınıza göz atın! Eğer ilk ve ortaokulda okul gezilerine katıldıysanız muhtemelen hemen bize katılacaksınız. Bu tür geziler yıllar geçse bile hala hafızamızda yerini korur. Çünkü sevdiklerimiz ve arkadaşlarımızla unutulmaz anlar paylaşırız. Kartepe grup turları gibi organizasyonlar da günümüzde bu anılarımıza yenilerini eklememizi sağlıyor. Kalabalık gruplar halinde yapılan gezilerin maddi ve manevi açıdan tatil severlere pek çok yararı oluyor. Bunlar:

 • Eğlenceli ve unutulmaz zamanlar
 • Daha ekonomik seyahat imkanı
 • Otel ücretlerinde indirim
 • Restoran, kafe, bar ücretlerinde indirim
 • Uçak ve otobüs biletlerinde indirim
 • Rehber ücretlerinde indirim
 • Ekstra harcamalarda ekonomik çözümler
 • Aile ile daha fazla vakit geçirme
 • Arkadaşlar ile farklı bir deneyim yaşama
 • Daha az ücret ödeyerek daha uzun tatil yapma imkanı gibi.

Kartepe grup turları ile sevdiklerinizle güzel vakit geçirebilir, iş arkadaşlarınızı daha yakından tanıyabilir, eğlenceli kış sporlarıyla tanışabilir, Kartepe eğlence mekanlarında gecenin nabzını tutabilir, hayatın stresinden uzaklaşabilirsiniz.

Gruplara Özel Kartepe Turları Neler Vadediyor? – Kartepe Grup Gezileri ve Eğlence Olanakları

Kartepe grup turları ile kış sezonunun favori uğraklarından birine yaklaşırken sizi heyecan verici aktivitelerin beklediğini söyleyelim. İster aileniz ister arkadaşlarınız isterseniz de kurumsal ekibinizle birlikte geliyor olun; kayak merkezleri, eğlence mekanları, after ski partileri, yürüyüş imkanları, konserler ve festivaller derken güzel vakit geçireceğinizden emin olabilirsiniz. İşte Kartepe grup turları ve tatilcilere sunduğu avantajları:

 • Arkadaşlarınızla kayak, snowboard, Alp disiplini, free style gibi farklı dalları deneyerek yeteneğinizi sınayabilir, eğitmenlerden kayak eğitimi alabilirsiniz.
 • After Ski partilerine katılabilirsiniz.
 • ATV, kar motoru ve palet gibi kar araçlarıyla gezinti yapabilirsiniz.
 • Bahar veya yaz aylarında kamp, trekking, tırmanış ve piknik yapabilirsiniz.
 • Konserlere katılabilir, eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.
 • Kartepe şirket gezileri ve kurumsal toplantılar için otellerin toplantı odalarından ve etkinlik salonlarından yararlanabilirsiniz.

Karın Keyfini Birlikte Çıkarın!

Bembeyaz karın örttüğü Kartepe’de kartpostallara yaraşın manzaralarda arkadaşlarınızla keyifli bir tatile ne dersiniz? Eğer bu plan kafanıza yattıysa Kartepe grup turları için erkenden rezervasyon yapın, aksi halde otellerde yer bulmanız zor olabilir...

Siz de hem ailenizle hem de iş arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçirmek ve farklı bir deneyim yaşamak istiyorsanız Kartepe grup turları seçeneklerinden yararlanmalısınız. Üstelik erken rezervasyon imkanlarıyla tatilinizi daha ekonomik hale getirebileceğinizi de unutmayın…

[widget-130]

Yorum Yap

Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98